Jetoj ne Gjermani, me quajn ZEBRA, e vetme dhe me pune e letra, vec burre po me duhet!!


Dua qe te njoftoj ndokend nese ka mundesi kuptohet te jet mashkull serioz dhe qe nuk esht lakmitar i pasurise un punoj dhe skam qef nese del me mu me i tregu shoqnis apo dikujt te afermit skam qef ta dije kerkush du me met mes neve dyve, kuptohet se jeta nuk shkon ka disa vite dyshoj kur njoftohem me dike se mos te me tregon se kush jam dhe kan e kam burr.. edhe pse burri jeton ne gurbet edhe pse nuk me ben hesap gati

5 vjet nuk me ka ardh un prap duhet mu rujt mos me dal naj llaf per mu… un jom e regult ne fejsbuk por kuptohet se edhe tash po rri ma shum mos pom lajmrohet naj merakli.. mu mka hip nxetsija kto dit edhe un du mu flladit bash kto dita flaka pom del perfuni se di sa ka me mujt me duru..nese ka te interesuar let te me shkruaj ne msn apo te me merrni ne lidhje ketu… faliminder ne mirkuptime kaloni sa ma bukur..Vazhd0 lidhjen po deshe ti duke kaluar në Linkun Blu më P0shtë dhe merr Pamjet E PL0TA LEXO ME TEPER DUKE E HAP REK LAMEN DHE MERR KON.TAKTIN E KESAJ BUKUROSHE


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *