Ma keni lodh shpyrtin tum than shum e mir kashe.. po leni mo pash ni Zot fjalt se un nuk ngopem me fjal por me ..!!


U bë gati 3 net rradhazi tum shkrujt e tum than kashe shum e fort kshtu e paske gjoksin jo kshtu kashe nga mbrapa e ku e di un qka lloj lloj fjal… po lene more fjalt un jam ne zort per shkop te thanes e jo llafe boshe a besoni ma keni lodh shpyrtin me fjal.. boll mo tani dua seriozisht ta merrni ket pun, un edhe 11 dit do jem ketu dhe pastaj kthehem ne Fra. nc po nuk me morret ne lidhje edhe kto dit ather Zoti ju dhasht mend se skam qka bej.. LEXO ME TEPER DUKE E HAP REK LAMEN ME POSHTE …LEXO ME TEPER. LEXO ME TEPER DUKE E HAP REK LAMEN DHE MERR KON.TAKTIN E KESAJ BUKUROSHE


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *