Ne 4 te mengjesit zgjohem per me i gatu buket,sapo i qel syt burri ja ngjeshi kembet,njeher nuk jam zgju heret ma ka bere ftryen dhe trupin e zi nga…!!


Pershendetje te gjitheve po du me tregu historin edhe rastin tem e berllogin qe e kam nshpi po qa me ba dikujt duhet me ja qel zemren se kup njeri mos me fol me kerkon osht edhe ma keq per shendetin e njerit. Po prezantona maspari ama mos ma qitni ermin se kam shume akraballak qe e percjellin faqen e juv veq ishalla se din kerkush se kush jam se mdoket prej krejtve veq une heki qishtu. Du me ja nis me kallzu… LEXO ME TEPER DUKE E HAP REK LAMEN ME POSHTE ..lexo me teper


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *