E Kam Burrin Ne Azilant Ne Europe, Nuk Po Mundem Te Perballoj Me Vetmen Dua DIke Te Ma …


E kam burrin azilant ne Europe, nuk po mundem te perballoj me

Pershendetje dua te ndaj me ju nje pr oblem apo hall timin si te doni ju quani se me nuk po di si tia bej hallin ksaj pune.. ka 4 vite burri im qenuk vjen prej gurbetivjet po shkojn spi marr vesh dhe ka 7 vite qe jame e martuar dhe burri im punonte ne ndertimtari por per te fituar pak me shum se ne vendlindje vendosi te kerkoj az il pastaj te me merr edhe mua me vete. Por 2 vite pasi burri mori rrugen e gurbetit mu mu shuan shpresat se do te kthehet perseri dhe keshtu fillova duke u hapur nbiseda me persona jashte familjes… dhe fillova me nje djal te ri te komunikoj dhe nje dit vendosa me dal se at dit me beri nervoz burri i thash ne tel kur ki me ardh tha ndoshta nuk vi hiq se skam per kan me ardh m tha un nan e bab skam ato kan ik per tjeter dunja a sa per gru kam ktu sa te dush dhe u zgerdhike si magar..


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *