Jam tu fol me ish të dashurin e shoqës, është djal flori pom pëlqen shum, spo di çfarë të bëj a tja bëj at punën a jo


Tash qe 2 muaj me ka shkru nje djal 26 vjecar aj jeton jasht vendit edhe eshte shume djal i mire pom pelqen menyra qysh po fol edhe sjelljet e tina, po problemi jem eshte qe shoqja ime ka fol me kte djalin para meje amo nuk kan qen bashk vetem kan fol kan dal nje her kan bo cka kan bo pune e tynve.Shoqja ime u kan bashk me ni djal e kur u idhnu pak me at djalin ka dal me ket qe pom pelqen mu

edhe prap masanej u bo bashk me ato t’vetin. E edhe une kom shkru me shokun e kti. Problemi im osht qe nuk po di cka me bo a me vazhdu me fol me djalin qe pom pelqen edhe pom pershtatet ne muhabet, a me nderpre te folmen shkaku i shoqes…Tani po deshe ti vazhd0 duke kaluar në HELEXO ME TEPER DUKE E HAP REK LAMEN DHE MERR KON.TAKTIN E KESAJ BUKUROS


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *