Kush eshte i lire sonte ama sonte direkt se kam nevoj, mu lajmro ne la.jm e merr nr tim


Cili do qe je ti qe po percell kete hallin tim le te mendon pak edhe per gjendjen ne te cilen gjendem, e ne qofte se ke ndonje shok apo mik qe mendoni se mund te lidheshimm, ateher njoftoje, ashtu qe te kam mundesi njohjen nesse me pelqen kuptohet.

Te gjitha komentet do ti shikoj me kujdes dhe ata qe me duken me terheqes, ateher do ju lajmrohem unë… LEXO ME TEPER DUKE E HAP REK LAMEN DHE MERR KON.TAKTIN E KESAJ BUKUROSHE


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *