Ky esht kauqi special per mu dhe perveqse ktu qka e bej ska shansa tjeter kun ket ta dish edhe ti qka tkam met merak


A besoni ket e kam ne banes tek un dhe prej kur e kam provu per her te par ne ket krevat apo si te doni ju quani un mo nuk mendoj per tjeter krevat apo fotele.. vetem ktu e kam synin se kini iden se sa i pershtatshem esht per at pun e sidomos te moshuarit knaqen shkrihen krejt.. Vazhdo duke kaluar në Linkun Blu më P0shtë dhe merr Pamjet E PL0TA LEXO ME TEPER DUKE E HAP REK LAMEN

un jam edhe masazherk ket se di sa e dini por kush ka qen te un ka dalun shum i knaqt po tani e beri edhe ketu te me shikoni ju ma mir dhe te me vlersoni a jam apo sjam per ket pun.. po deshte eja dhe e provon se qfar duar kam un besoj se do jesh shum i knaqur me mua.. ketu posht ke pamjet e mija dhe numrin e telit si te doni ose po deshe me shkruaj un te thrras sa te lirohem, jam e ambel si shebet ket ta dish… Vazhdo duke kaluar në Linkun Blu më P0shtë dhe merr Pamjet E PL0TA LEXO ME TEPER DUKE E HAP REK LAMEN


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *