Ndryshimet Interesante Po Ndodhin Në Punë!/ Horoskopi I Paolo Fox 10 Tetor 2022…


DashiBraktiseni veten në dashuri. Nëse keni një partner, zhvendosuni në një vend privat ku mund të përqendroheni për t`i dhënë kënaqësi njëri-tjetri. Nëse jeni beqar, do të takoni dikë të veçantë në një klub nate, organizatë mjedisi ose dyqan antik.Përmes hijeshisë dhe diplomacisë, do të krijoni një çift të mirë bashkë. Jini të ndjeshëm ndaj frikës së një personi. Duke adresuar shqetësimet e tij, do t’i jepni sigurinë e nevojshme që i duhet për të bërë një investim të madh.Demi

Kalimi i një marrëdhënieje në një nivel tjetër është një mundësi e veçantë. Kjo është një kohë e mirë për t’u angazhuar ose për të shkëmbyer premtime. Formimi i një aleance biznesi është një mundësi tjetër. Bashkimi i forcave me një person pasionant do t’ju bëjë që të ndiqni ëndrra më të mëdha dhe më të guximshme.Shkuarja në një festë do të sjellë më të mirën për ju. Është kënaqësi të takoheni me artistët e tjerë. Dikush me një sens të mrekullueshëm stili do t`ju propozojë një bashkëpunim. Pranojeni. Do të bëni së bashku vepra të bukura.BinjakëtNdryshimet interesante po ndodhin në punë dhe ato mund të jenë në përfitimin tuaj. Mund të shkoni në një zyrë më të këndshme ose të gjeni një punë që është afër shtëpisë. Ekziston edhe një mundësi që të hapni biznesin tuaj. Dekorimi i hapësirës tuaj në zyrë do të bëjë që produktiviteti juaj të rritet.Do të jeni të aftë të bëni sakrifica personale për përfitimin e gjithë grupit. Nëse dikush po shërohet nga një sëmundje, ndihmojeni duke u marrë me disa nga përgjegjësitë e tij. Gjesti juaj do ta ndihmojë ta marrë veten më shpejt.

GaforrjaJeni duke hyrë në një nga fazat më romantike të vitit. Nëse jeni duke kërkuar për dashurinë, do ta gjeni në një shfaqje, muze ose koncert. Nuk do të duhet ta bëni ju lëvizjen e parë. Ai ose ajo që pëlqeni do e japë vetë sinjalin e parë. Talenti juaj krijues po merr publicitet të favorshëm. Mos u habitni kur dikush t`ju ofrojë një mundësi më të mirë pune. Publiku do t?i përgjigjet pozitivisht pasionit tuaj për artin.Luani

A po kërkoni një vend të ri për të jetuar? Do ta gjeni në një zonë të mirë dhe të veçuar nga zhurma. Edhe një njeri social si ju ka nevojë për një vend privat për të pushuar, relaksuar dhe rimbushur bateritë. Kjo gjë do t’ju japë një shkëlqim misterioz. Është e mundur që të mirëprisni dikë në familjen tuaj. Një shok i dhomës, i afërm i moshuar ose i ri do ta bëjë atmosferën më të gëzueshme. Dashuria e tyre e madhe për jetën është ngjitëse.VirgjëreshaKeni një humor flirtues. Shkëmbimi i shakave lozonjare me kolegët, fqinjët dhe të huajt bën që sytë tuaj të shkëlqejnë nga kënaqësia. Pak njerëz janë aq të mirë e të zotët me fjalët si ju. Kur takoni dikë që është po aq i mençur dhe simpatik, bëni lëvizjen e parë.Përdorini aftësitë tuaja të komunikimit për të promovuar një ide. Njerëzit i pëlqejnë prezantimet tuaja pasionante. Mbledhja e parave për një biznes apo bamirësi do të lejojë që një projekt i rëndësishëm të realizohet. Do të jetë e lehtë ta tejkaloni një qëllim të arsyeshëm.PeshorjaRritja e sigurisë financiare është përparësia juaj. Kur doni të fitoni më shumë para, duhet të imagjinoni se e keni arrirë tashmë. Kështu do ta tërhiqni mirëqenien. Qëndroni në idetë tuaja, kujtimet dhe planet që ju bëjnë të ndiheni të bekuar dhe rehat.Lidhjet shoqërore do ju çojnë në rrugën drejt parave. Nëse një mik ofrohet për t’ju prezantuar me një person me ndikim në industrinë tuaj të dëshiruar, pranoni. Do t`i bëni një përshtypje kaq të mirë saqë do të largoheni nga takimi me një ofertë të jashtëzakonshme pune.AkrepiKarizma juaj është në nivelin më të lartë të mundshëm këtë periudhë. Përdoreni duke treguar punën tuaj krijuese, për të fituar zemrën e dikujt ose për të zënë një rol më të mirë në punë. Një person ose grup që ju hodhi poshtë në të kaluarën do të jetë më mikpritës këtë herë.Nëse keni dëshirë të ndryshoni pamjen tuaj, ky është një moment i shkëlqyer për ta bërë këtë. Investoni paratë në një stilist të talentuar i cili thekson veçoritë tuaja më të mira. Ndryshoni look-un tuaj.

ShigjetariA ndiheni i sëmurë dhe i lodhur nga përgjegjësitë e përhershme? Braktiseni veten në një botë imagjinare. Kaloni orë duke ëndërruar, shkruar ose pikturuar. Nëse jeni duke kërkuar dashurinë, mund ta gjeni në punë ose në palestër. Dikush që ju admiron do t`ju bëjë disa komente flirtuese.Bricjapi

Drejtimi i një marrëdhënie platonike është një mundësi e veçantë. Kohët e fundit, jeni ndërgjegjësuar se sa shumë tërheqës është një mik i vjetër. Gjithmonë keni pasur një vlerësim të thellë për njëri-tjetrin. Një marrëveshje biznesi do të jetë fitimprurëse. Nëse ju jepet një zgjedhje midis marrjes së një rrogë të sheshtë dhe fitimit të një komisioni, zgjidhni këtë të fundit. Do të bëheni shpejt interpretuesi më i mirë në organizatë, duke gjen eruar shitje të mëdha.UjoriJu nuk jeni të gatshëm t’i jepni kohën, energjinë ose burimet tuaja një personi që nuk ka dëshirë të bëjë biznes. Jepini mbështetjen dhe besnikërinë tuaj dikujt që ka një reputacion të mirë në fillimin e projekteve të gux imshme. Do bëni partnerë idealë. Ftojini ata për drekë. Një romancë intensive ndryshon përparësitë tuaja. Do ndiheni mirë kur dikush t`ju dojë pa kushte.Peshqit

Mbani një mendje të hapur ndaj perspektivave te reja. Do të kaloni një kohë të mrekullueshme. Hyrja në territor të panjohur ju çon në rrugën drejt dashurisë, fatit dhe lumturisë. Dikush vlerëson tale ntin tuaj krijues. Puna së bashku ringre besimin tuaj dhe ju nxit imagjinatën.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *