N’pleqeri humba virgjinitetin ne takimin e par qe dola me u njoftu me ni bukurosh , Jam 43 vjeqare dhe jam duke vuajtur shum nga e kaluara ime qe kalova para pak muaje dhe…!!!


Pershendetje dhe un dua te ndaj historine time. Jam 43 vjece .mbasi i kom bo 40 vjet e kom vendos ma sdu mu martu me ka kalu koha me kriju familja prandaj sdoja te mendoj me … erdhi nje e aferme e familjes dhe me tha per nje djal thjesht e refuzova menjeher

nuk doja as te mendoja me per martes e gjithe familja ishin kunder qe spo pranoja por skishin qka te benin nuk doja mbas disa dite erdhi prape ajo grua por.. LEXO ME TEPER DUKE E HAP REK LAMEN ME POSHTE ..LEXO ME TEPER


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *